DÜNYA

GENEL KATEGORİ REKLAMI
Meclis Gerginliği: İtalya'da M5S Temsilcisi Yumruklara Hedef Oldu!
Rachid Ghezzal, Beşiktaş'tan Ayrıldı
Jose Mourinho’nun kulübe maliyeti belli oldu 46 milyon euro. Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho’nun kulübe maliyeti belli oldu. 2+1 yıllık sözleşme imzalayan Mourinho ve yardımcıları, toplamda 46 milyon euro kazanacaklar. Mourinho’nun görev süresi boyunca bonuslar hariç senelik 10 milyon euro alacağı belirtiliyor. Yardımcılarına ise toplamda yaklaşık 2 milyon euro...
1 Günlük yas ilan edildi
REKLAM ALANI
Lübnan’da Anayasal Kriz: Çıkmazda Kilitlenen Süreç Lübnan, tarihi bir anayasal krizle sarsılıyor. Önceki Cumhurbaşkanı’nın görev süresinin dolmasıyla başlayan süreç çözüm bulamıyor. Seçim Turu Başarısızlıkları: 12 seçim turunda bile sonuç alınamadı. Hizbullah ve müttefiklerinin desteklediği adaylar arasında bile anlaşma sağlanamadı. Beklenen Çözümün Gecikmesi: Siyasetçiler ve diğer aktörler 2024’te çözüm umutlarına rağmen...
Dijital Değerin Tahtı: Bitcoin’in Yolculuğu Dünya genelinde kripto para birimlerinin önde gelen ismi olan Bitcoin, son yıllarda giderek daha fazla ilgi görmekte ve finansal dünyada önemli bir rol oynamaktadır. Bu dijital para birimi, özellikle son zamanlarda volatilite, benimsenme ve düzenlemeler konularında artan tartışmalarla gündeme gelmektedir. Bitcoin’in fiyatındaki dalgalanmalar her zaman...
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan, ABD Başkanı Joe Biden yönetiminin İsrail'in Gazze'deki Filistinlileri öldürmesini bir soykırım olarak görmediğini belirterek, "Gazze'de yaşananların bir soykırım olduğuna inanmıyoruz” dedi.
ABD'de hakkında rüşvet ve yolsuzluk suçlamalarıyla dava açılan eski Senato Dış İlişkiler Komitesi Başkanı, New Jersey Senatörü Bob Menendez'in yargılanmasına jüri seçimiyle başlandı.
İsrail ordusunun Gazze Şeridi’nin Refah kentinde Birleşmiş Milletler’e (BM) ait bir araca ateş açması sonucu 1 BM personeli hayatını kaybetti, 1 BM personeli de yaralandı.
Sadakataşı Derneği bu yıl kurban faaliyetlerini ‘‘İyiliğe Hisse’’ çağrısıyla Türkiye ve Gazze ile birlikte 30 ülkede gerçekleştirerek yüzbinlerce insana kurban eti ulaştıracak.
İzzeddin El Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde, İsrail’in düzenlediği hava saldırıları nedeniyle İsrailli esirlerle irtibatın kesildiğini belirterek, “4 siyonist esiri koruyan bir grup direnişçimizle irtibatımız kesildi” dedi.