MAGAZİN

GENEL KATEGORİ REKLAMI
Türk Sinemasının Efsanesi Murat Soydan Hayatını Kaybetti
Rachid Ghezzal, Beşiktaş'tan Ayrıldı
Güçlerin Ayrılığı ve Denge Sorunu Temsiliyet Sorunları: Azınlık Hakları: Tek bir siyasi partinin veya ideolojinin hakim olduğu durumlarda, azınlık grupların temsili ve hakları yeterince korunmayabilir. Çoğunlukçuluk İlkesine Çelişki: Seçimlerde nispeten az oy alan bir adayın başkan olması, çoğunlukçuluk ilkesine aykırı bir durum oluşturabilir. Bölgesel Eşitsizlik: Farklı bölgelerin veya etnik grupların...
Yıllardır verdiği eğitimlerle birçok kişinin hayatını değiştiren ve birçok firmanın markalaşmasında destek sağlayan “yılın pozitif eğitimcisi” ödülü Gurbet Altay’a verildi.Ödülünü değerli yazar/eğitimci Alişan Kapaklıkaya’dan alan Gurbet Altay yaptığı konuşması ile de salondakilerden tam not aldı.
REKLAM ALANI
Sosyal medya fenomeni ve katıldığı yarışma programlarıyla ünlenen Tarık Aydın, ev sahibi ile birbirine girdi. Tartışma sırasında darp edildiğini öne süren Aydın, "Ben ölebilirdim, o anda öyle bir vurdu ki bana kendime gelemedim" dedi.
Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğüne atanan Tan Sağtürke ünlü isimlerden tebrik yağdı. Yeni görevinin heyecanını yaşayan Sağtürk de ünlü isimlere tek tek geri dönüş yapmayı ihmal etmedi.
Oyuncu Nejat İşler, alkol nedeniyle hastaneye kaldırıldığı iddiasını yalanladı. Zaferin Rengi filminin çekimlerine devam eden oyuncu "İşimdeyim, gücümdeyim" ifadelerini kullandı.
Son zamanlarda uygunsuz davranışları ve kıyafet tercihinden dolayı sık sık konuşulan dünyaca ünlü rapçi Kanye West, Berlinde eşiyle birlikte bir Türk dönercinin dükkanının önünde kuyruğa girdi. West simsiyah bir kombin yaparken eşi de transparan bir kombin yaptı.
Seda Sayan, sosyal medya hesabından takip ettiği herkesi tek kalemde sildi. Yakın dostu Safiye Soymanı dahi silen Sayan, sadece eşi Çağlar Ökten ve oğlu Oğulcan Engini takipten çıkarmadı.
Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldızın başrolü paylaştığı FOX TVnin yazlık dizisi Ruhun Duymaz final yapıyor. Yarın akşam 8. bölümü yayınlanacak olan dizi 9. bölümle ekran macerasını noktaladı.
Survivor 2024 All Starın 10. yarışmacısı geçtiğimiz seneyi şampiyon olarak tamamlayan Nefise Karatay oldu. Karatayın en büyük hayalinin Nagihan ile yarışmak olduğundan bahseden Acun Ilıcalı, ikilinin mücadelesini dört gözle beklediğini söyledi.